آداب میز غذا

از آداب مربوط به میز غذا می توان به عنوان اساسی ترین آموزش دوران کودکی تا پایان عمر یاد کرد شرکت در ضیافت ها، مهمانی ها و محافل رسمی داخلی و بین الملی، نشست ها، همایش ها، سخنرانی ها و… که عمری شایع و متداول است، اصول و آداب خود را می طلبد و نحوه رفتار حرفه ای و درست مربوط به میز غذا و آگاهی از آن شاخص و میار مهم برای سنجش میزان تشخیص، تربیت خانوداگی و اجتماعی افرادی است که چه به عنوان مهمان و چه به عنوان میزبان یا مورد قضاوت قرار می گیرند یا مورد قضاوت و ارزیابی می دهند. 

بنابراین لازم است در این ضمینه حساسیت کافی از خود نشان دهیم و با آموزش صحیح این اصول شخصیت واقعی خود را زیر سوال نبریم.

Fleur_de_ls

مدیران امروز

در این قسمت آموزش و مشاوره که مخاطبین بین یک نفر و حد اکثر 8 نفر میباشند در یک فضای مجلل هتل و یا رستوران آموزشهای لازم را میبینند. همراه با صرف یک وعده غذایی مجلل، آداب مربوط به ابزارهای روی میز، نحوه استفاده آنها و بایدها و نباید هایی در خصوص نوشیدنی ها، پیش غذا، سالاد و دسرآموزش داده خواهد شد. 

Fleur_de_ls

مدیران فردا (کودکان)

بزرگی گفته است: آدابی که در کودکی بر انسان جمع گردد همچون نقشی است بر سنگی سخت.

طی آموزش خصوصی که مخاطبین حد اکثر 2 نفر میباشند در یک فضای مجلل هتل و یا رستوران آموزشهای لازم را میبینند. از نشستن صحیح پشت میز غذا تا استفاده صحیح از ابزارها و آداب مربوط به میهمانی ها و به طور کل باید ها و نبایدهایی در این زمینه بحث خواهند شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

Fleur_de_ls

به رایگان آموزش ببینید

گزیده از از محتویات آموزشی رایگان به برای شما  عزیزان منتشر شده است .