آداب میز غذا

آداب میز غذا

از آداب مربوط به میز غذا می توان به عنوان اساسی ترین آموزش دوران کودکی تا پایان عمر یاد کرد شرکت در ضیافت ها، مهمانی ها و محافل رسمی داخلی و بین الملی، نشست ها، همایش ها، سخنرانی ها و… که عمری شایع و متداول است، اصول و آداب خود را می طلبد و نحوه رفتار حرفه ای و درست مربوط به میز غذا و آگاهی از آن شاخص و میار مهم برای سنجش میزان تشخیص، تربیت خانوداگی و اجتماعی افرادی است که چه به عنوان مهمان و چه به عنوان میزبان یا مورد قضاوت قرار می گیرند یا مورد قضاوت و ارزیابی می دهند. 

بنابراین لازم است در این ضمینه حساسیت کافی از خود نشان دهیم و با آموزش صحیح این اصول شخصیت واقعی خود را زیر سوال نبریم.

Fleur_de_ls

مدیران امروز

در این قسمت آموزش و مشاوره که مخاطبین بین یک نفر و حد اکثر 8 نفر میباشند در یک فضای مجلل هتل و یا رستوران آموزشهای لازم را میبینند. همراه با صرف یک وعده غذایی مجلل، آداب مربوط به ابزارهای روی میز، نحوه استفاده آنها و بایدها و نباید هایی در خصوص نوشیدنی ها، پیش غذا، سالاد و دسرآموزش داده خواهد شد. 

Fleur_de_ls

مدیران فردا (کودکان)

بزرگی گفته است: آدابی که در کودکی بر انسان جمع گردد همچون نقشی است بر سنگی سخت.

طی آموزش خصوصی که مخاطبین حد اکثر 2 نفر میباشند در یک فضای مجلل هتل و یا رستوران آموزشهای لازم را میبینند. از نشستن صحیح پشت میز غذا تا استفاده صحیح از ابزارها و آداب مربوط به میهمانی ها و به طور کل باید ها و نبایدهایی در این زمینه بحث خواهند شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

Fleur_de_ls

به رایگان آموزش ببینید

گزیده از از محتویات آموزشی رایگان به برای شما  عزیزان منتشر شده است .